r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polacy w światowym finale Imagine Cup 2006!

Strona główna Aktualności

Tuż po finale Europy Środkowo-Wschodniej w Maribor (Słowenia) spieszymy donieść, że polskiemu zespołowi z Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Poznańskiej w składzie Marcin Ignac, Mieszko Stelmach, Bartosz Rapp i Wojciech Świtała udało się zająć trzecie miejsce i tym samym zapewnić sobie udział w światowym, najważniejszym finale konkursu Imagine Cup 2006 - corocznych zmagań programistów-studentów ze wszystkich kontynentów. Przypomnijmy, że ich projekt - urządzenie HeartBIT - służy do zdalnego monitorowania oraz diagnozowania problemów z sercem na podstawie wyników badania EKG i działa na platformie PocketPC. Więcej o konkursie i startujących w nim drużynach pisaliśmy na początku maja.

Do finału w Maribor zakwalifikowali się zwyciezcy finałów krajowych - w sumie 13 reprezentacji. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna gospodarzy - programiści ze Słowenii, zaś drugie - ekipa z Chorwacji. Wszyscy, łącznie z Polakami, pojadą w sierpniu do Delhi w Indiach, aby tam wziąć udział w ostatecznej rozgrywce. Stawką jest 25 tysięcy dolarów, a być może także wdrożenie konkursowego projektu w życie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.