r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polak przez Internet nic nie załatwi...

Strona główna Aktualności

Czy Polacy mogą coś załatwić w publicznym urzędzie przez Internet? Nie! Tymczasem Szwedzi mogą w ten sposób zalatwić 74% spraw, Francuzi czy Irlandczycy połowę, a najgorsi w "starej" Unii Luksemburczycy - 20%.

Te wstrząsające wyniki pokazujące opóźnienie Polski na tle innych krajów Europy uzyskała wczoraj "Gazeta" w Komisji Europejskiej przy okazji publikacji raportu na temat rozwoju e-governing, czyli usług świadczonych przez urzędy publiczne obywatelom i firmom. W Polsce przez Internet firmy mogą tylko opłacić składkę społeczną ZUS oraz wypełnić deklaracje celne (SAD). Innych usług praktycznie nie ma, nawet w skali lokalnej.

Więcej na ten temat przeczytać można w artykule Polak przez Internet nic nie załatwi zamieszczonym na łamach portalu Gazeta.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.