r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polak zwycięzcą Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej

Strona główna Aktualności

Zwycięzcą 18. Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej został Filip Wolski, absolwent III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Gratulujemy!

Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna odbywała się w tym roku w Meksyku. Wzięło w niej udział 80 4-osobowych reprezentacji, które musiały zmierzyć się z różnymi problemami algorytmicznymi. W pierwszym dniu zawodów Filipowi poszło bardzo dobrze i uzyskał 298 punktów na 300 możliwych. Drugiego dnia było trudniej i zdobył 182 punkty. Zapewniło mi to jednak bezproblemowe zwycięstwo i złoty medal. Wolski przywoził złote medale także z poprzednich edycji MOI, ale dopiero teraz udało mu się zostać tym najlepszym.

Oprócz Filipa Wolskiego nasz kraj reprezentowali także Jakub Kallas i Marcin Andrychowicz, którzy zdobyli złote medale oraz Michał Pilipczuk, zdobywca srebrnego medalu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.