r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polak zwycięzcą konkursu Gatekeeper Test!

Strona główna Aktualności

O autorze

Adrian Kaczmarczyk, 19-letni student informatyki z Politechniki Warszawskiej (znany z forum portalu WSS.pl jako "sdv") został zwycięzcą międzynarodowego konkursu Gatekeeper Test.

Gatekeeper Test to międzynarodowy konkurs dla profesjonalistów branży IT ogranizowany przez Microsoft. Uczestnicy z 20 państw Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, którzy brali udział w konkursie musieli wykazać się najwyższymi umiejętnościami w zakresie zabezpieczania systemów komputerowych. W ramach współzawodnictwa należało odpowiadać na pytania z najważniejszych dziedzin zabezpieczania komputerów.

Odpowiadając na 20 pytań konkursowych, Adrian zdobył najwięcej punktów spośród wszystkich uczestników. Jego nagroda to komputer Tablet PC oraz nagroda główna - wyjazd na IT Forum. Trzeba pochwalić również pozostałych zawodników z Polski, którzy przyczynili się do osiągnięcia największej średniej liczby punktów liczonej dla kraju i tym samym do utrzymania się Polski jako lidera w rankingach konkursu!

Zwycięzcy i pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.