reklama

Polaris

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Unikalne rozwiązanie polskiej firmy DS Software, opracowane przy współpracy z Polską Akademią Nauk, służące do szeroko pojętego zarządzania informacjami i ich współdzielenie w firmie.

Polaris może być wykorzystywany do najróżniejszych zastosowań począwszy od obsługi biura lub sekretariatu, poprzez system klasy CRM, na rozwiązaniach niestandardowych kończąc (m.in. obsługa zleceń; obsługa serwisów komputerowych; ewidencja czasu pracy; rejestracja i analiza danych kandydatów w firmie doradztwa personalnego; prowadzenie złożonych projektów). Rozwiązanie jest bardzo elastyczne i po dostosowaniu pozwala na wspieranie bardzo różnorodnych procesów biznesowych, charakterystycznych dla specyfiki różnych firm.

Aplikacja umożliwia współpracę z poszczególnymi aplikacjami pakietu MS Office, a także posiada wbudowaną bazę teleadresową Polski.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
  #12 17.06.2011 20:22

absolutnie nie polecam, usiadłem w piątkowe popołudnie i chciałem pobrać wersję testową, udało się w końcu umiejscowić go na dysku C, jednak potem zaczęły się schody. Wersja testowa (na 2 miesiące) jest nie do uruchomienia. Próbowałem wszystkich dostępnych możliwości oprócz telefonu do producenta, aby otrzymać kod aktywacyjny, ale nie udało się. Mam wrażenie, że nie jest nam dane zapoznać się z programem, trzeba kupić w ciemno, a ja kota w worku nie kupuję. Jeśli obsługa samego programu jest podobna jak aktywacja, to serdecznie dziękuję - jestem na NIE !!!! Szkoda czasu i nerwów.

  #11 10.03.2009 13:26

Wersję 2.0 da się uruchomić pod Vistą. Ale nie działają linki w artykule. prawidłowe powinny przekierowywać na stronę polaris.com.pl

  #10 06.07.2007 10:09

program fajny ale koszmarnie drogi biorąc pod uwagę to ,że do działania potrzebuje full office'a.Nie dziwota ,że dostał nagrodę od Microsoftu.

  #9 30.05.2007 23:10

@olo
czemu mnie to nie dziwi ;)

  #8 10.04.2007 22:07

nie da się uruchomic pod vistą

  #7 15.02.2007 18:56

Mnie nie podoba się za bardzo, ale każdy ma swoje gusta :)

  #6 07.09.2006 23:42

Po krótkim (może zbyt krótkim) zapoznaniu się z trialem nie widzę zastosowania w biznesie.
Chyba za bardzo przyzwyczaiłem sie do Office'a, Exchange'a i programów ERP, żeby teraz przesiadać sie na Polarisa (i namawiać do tego całą firmę).

Kto kupuje ten program ?
Dla kogo on został stworzony ?
Kto jest grupą docelową ?
Małe i średnie firmy ?

  #5 11.05.2006 14:38

Nawiązując do Poszukującego - mi się konfiguracja spowodobała-zawartość pól list/formatek edycji itp. (osób, instytucji i in) można sobie fajnie i łatwo dopasować do potrzeb.
Polaris jest rzeczywiście rozbudowany, ale w taki sposób jak Excel lub Word - można od razu zacząć pracę opierając się na opcjach podstawowych, a kiedy użytkownik potrzebuje czegoś bardziej zaawansowanego (dokumentacja seryjna, uprawnienia, praca sieciowa) - wtedy z nich korzystać.
Jak dla mnie - najlepszy CRM, jaki dotąd spotkałem.

  #4 05.05.2006 22:49

Eeee, przereklamowane.
Dostosowanie programu do wymagań nie spełnia oczekiwań - program nie jest zbudowany z konfigurowalnych klocków. W sumie powstaje aplikacja zbyt rozbudowana na konkretne stanowiska, przez co jej funkcjonalność jest słaba. Funkcjonalność to nie tylko mnogość funkcji, ale czasem wręcz odwrotnie: funkcje ściśle dopasowane.

Komentarze do poprzednich wersji

  #3 24.03.2006 10:47

Ściągnąłem i poklikałem. Faktycznie dużo może. Nie dziwie się, że Polaris został aplikacją roku 2006.

  #2 10.03.2006 11:00

Ściągnąłem, zainstalowałem i walcze. Fajnie wygladaja ekrany, ladna grafika. Mnostwo ficzerow. Dobrze ze jest ten poradnik do sciagniecia bo wiele by mi umknelo.
Chyba bede mogl wywalic wszystkie moje zolte karteczki :)

  #1 28.02.2006 18:24

Faktycznie duże, ale całkiem proste. Polecam ściągnięcie samouczka ze strony http://www.polaris.info.pl

Już przerzuciłem do programu dwa arkusze Excela i zrobiłem sobie bazkę relacyjną. To jest jak gotowy MS Access na każdą okazję. Szkoda tylko, że trzeba było ciągnąć ponad 100MB, ale jak kto będzie stawiać w sieci na kilku stanowiskach, to ma gotowy serwer SQL bez żadnej dodatkowej konfiguracji.

reklama