r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polaris Aplikacją Roku 2006 w konkursie Microsoft

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, zwycięzcą konkursu Microsoft na Aplikację Roku 2006 został program Polaris, opublikowany niedawno na łamach vortalu. Polaris zwyciężył też w kategorii najlepszego programu wspomagającego pracę przedsiębiorstwa.

Polaris to unikalne rozwiązanie polskiej firmy DS Software, opracowane przy współpracy z Polską Akademią Nauk, służące do szeroko pojętego zarządzania informacjami i ich współdzielenie w firmie. Polaris może być wykorzystywany do najróżniejszych zastosowań począwszy od obsługi biura lub sekretariatu, poprzez system klasy CRM, na rozwiązaniach niestandardowych kończąc (m.in. obsługa zleceń; obsługa serwisów komputerowych; ewidencja czasu pracy; rejestracja i analiza danych kandydatów w firmie doradztwa personalnego; prowadzenie złożonych projektów). Rozwiązanie jest bardzo elastyczne i po dostosowaniu pozwala na wspieranie bardzo różnorodnych procesów biznesowych, charakterystycznych dla specyfiki różnych firm. Polaris umożliwia współpracę z poszczególnymi aplikacjami pakietu MS Office, a także posiada wbudowaną bazę teleadresową Polski.

Oficjalne wyniki plebiscytu wraz z listą wszystkich nagrodzonych aplikacji poznamy 5 kwietnia.

Wersję testową programu Polaris można pobrać w dziale PROGRAMY -> Firma -> Zarządzanie informacją

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.