Polaris Office 9.113.63.43126

Strona główna Windows Biuro Pakiety biurowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Polaris Office to wieloplatformowy pakiet biurowy, złożony z edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego i programu do tworzenia prezentacji. Pakiet jest darmowy i można go używać bez logowania, ale po założeniu konta można skorzystać też z chmury i synchronizacji plików.

Polaris Office bez problemów otwiera pliki Worda, Excela i PowerPointa, pakietu Google, pliki tekstowe, zawiera także przeglądarkę plików PDF. Poza chmurą producenta, programy mogą też integrować się z Dropboksem, boxem, Dyskiem Google, OneDrive i innymi.

Programy mają przejrzysty interfejs, stylizowany na wstążkę.

Pakiet jest dostępny za darmo i w tej wersji można mieć 15 GB miejsca w chmurze producenta, możliwość połączenia 3 urządzeń (komputer i 2 mobilne) z jednym kontem i przesłanie 60 MB danych do chmury. Po wyczerpaniu limitu wciąż można oglądać swoje dokumenty.

Płatne wersje powiększają limit urządzeń i pojemność dysku, a także odblokowują różne funkcje, jak eksport PDF, zaawansowane przeszukiwanie, dodatkowe narzędzia zakreślania i tym podobne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!