r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polaris Office + PDF 7.3.19

Strona główna Android Biuro i firma Pakiety biurowe

Polaris Office to poręczny pakiet biurowy, złożony z edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego i programu do tworzenia oraz wyświetlania prezentacji. Pakiet dobrze radzi sobie z plikami Office'a, Dokumentów Google, tekstowych i PDF-ów.

Pakiet jest dostępny za darmo i integruje się z różnymi usługami, jak box, OneDrive, Dropbox, Dysk Goole i inne. Po otwarciu dokumentu można go swobodnie edytować albo jedynie zakreślać i dopisywać uwagi. Pliki mogą być synchronizowane z chmurą automatycznie, można je udostępniać innym użytkownikom, a nawet pracować w grupie, choć narzędzia do tego nie są rozbudowane.

Dokumenty są zabezpieczone przez szyfrowanie. Najważniejsze dokumenty można archiwizować osobno.

Program do tworzenia i wyświetlania prezentacji pozwala pracować na zewnętrznym ekranie, podłączonym przez Google Chromcast. Podczas prowadzenia prezentacji można skorzystać z „laserowego wskaźnika” – palcem na ekranie wskazywać istotne punkty slajdu. W arkuszu kalkulacyjnym znajduje się ponad 300 formuł matematycznych, statystycznych, finansowych i operujących na danych.

Polaris Office jest pakietem darmowym, ale z możliwością dokupienia dodatkowych funkcji. Za darmo producent oferuje oprogramowanie, a także 15 GB miejsca w wirtualnej chmurze oraz możliwość pracy na 3 urządzeniach z jednym kontem. Abonamenty pozwalają wykupić więcej miejsca i możliwości, na przykład możliwość umieszczania notatek i adnotacji w plikach PFD, eksport dokumentów jako PDF, przyszukiwanie dokumentów, więcej narzędzi zakreślania i kilka innych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z czym na wykład? Przegląd programów do notowania dla studentów (2016)

52
23.09.2016  •  Anna Rymsza

Choć nie zapewni to sukcesu, zaczynając kolejny rok akademicki warto obiecać sobie sumienne notowanie na wykładach i utrzymywanie porządku w materiałach. Rok akademicki lada chwila się rozpędzi, więc warto już zapewnić sobie odpowiednie narzędzia do organizacji pracy. Narzędzi dla studentów nie brakuje, a poniżej przedstawiam kilka ciekawych aplikacji, które warto przetestować na wykładach i zajęciach. OneNote Jeśli ktoś jednak woli rozwiązania dobrze znane, a przy tym sprawdzone i cenione także w naszej redakcji, warto sięgnąć po OneNote dla Windowsa, macOS, Androida lub iOS. Aplikacje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.