Polarity Polarity 9.3.9

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Polarity to stosunkowo zaawansowana, ale jednocześnie nadal prosta w użyciu przeglądarka internetowa domyślnie wyposażona w szereg mechanizmów poprawiających przeglądanie stron internetowych oraz zapewniających lepsze bezpieczeństwo w sieci.

Pierwszym wyróżnikiem tego projektu jest fakt, że Polarity do renderowania stron wykorzystuje nie jeden, a dwa silniki: popularny Blink oraz Trident. Przeglądarka dzięki temu jest lekka, szybka i zgodna ze wszystkimi standardami, w tym oczywiście nowościami wprowadzonymi przez HTML5, zapewniając wszystkie funkcje nowoczesnych aplikacji tego typu. Co więc ją wyróżnia, poza zastosowaniem dwóch silników renderowania? Kilka rzeczy, między innymi narzędzie Privacy pozwalające na ochronę prywatności - za jego pomocą usuniemy nasze dane przeglądania, historię odwiedzonych stron, ciasteczka i inne informacje.

Poza tym Polarity posiada wbudowany moduł blokujący większość reklam na stronach i pozwala za pomocą pojedynczego kliknięcia na wyłączenie poszczególnych elementów na stronach, których nie chcemy domyślnie aktywować np. rozmaitych appletów Java, skryptów JavaScript, czy też obiektów Flash. Szerokie możliwości konfiguracyjne są dopełnione rzadką funkcją pozwalającą na kontrolowanie działania aplikacji za pomocą głosu - w tym celu oczywiście należy mieć podłączony mikrofon do komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!