r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polarity

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zapewne każdy miło wspomina zabawy magnesami z dzieciństwa, kiedy odkrywało się, że w zależności od przyłożonego bieguna mogą się one przyciągać albo odpychać. Na tym zjawisku oparto rozgrywkę w ciekawym bezpłatnym projekcie Polarity. W tej stylowej platformówce, mocno nastawionej na główkowanie, wcielamy się w bohatera wyposażonego w strój magnetyczny. Dzięki jego możliwościom przechodzimy etapy.

Poziom trudności wyzwania rośnie stopniowo. Powoli odblokowujemy kolejne funkcje skafandra, by dopiero potem zacząć korzystać już z pełni jego możliwości. Możemy dowolnie zmieniać polaryzację, co oznacza tyle, że czerwona postać przyciągnie się do niebieskich powierzchni, a od czerwonych odepchnie i analogicznie z wersją niebieską. Do tego dochodzi opcja elektromagnesu, czyli wzmocnienie całej siły oddziaływania.

r   e   k   l   a   m   a

Zagadki są zmyślne. Na wstępie sprowadzają się do odpowiedniego wyboru bieguna, by dało się przejść po ścianie. Później dochodzą do tego elektryczne zwoje o danym kolorze, metalowe kule, używane w formie obciążników przycisków lub też pewnej kotwicy magnetycznej. W końcu zaś, przy odrobinie zakombinowania, przyjdzie wykonywać wielkie susy, aby gdzieś doskoczyć. Wszystko to przy niezłej oprawie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.