Polarity

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zapewne każdy miło wspomina zabawy magnesami z dzieciństwa, kiedy odkrywało się, że w zależności od przyłożonego bieguna mogą się one przyciągać albo odpychać. Na tym zjawisku oparto rozgrywkę w ciekawym bezpłatnym projekcie Polarity. W tej stylowej platformówce, mocno nastawionej na główkowanie, wcielamy się w bohatera wyposażonego w strój magnetyczny. Dzięki jego możliwościom przechodzimy etapy.

Poziom trudności wyzwania rośnie stopniowo. Powoli odblokowujemy kolejne funkcje skafandra, by dopiero potem zacząć korzystać już z pełni jego możliwości. Możemy dowolnie zmieniać polaryzację, co oznacza tyle, że czerwona postać przyciągnie się do niebieskich powierzchni, a od czerwonych odepchnie i analogicznie z wersją niebieską. Do tego dochodzi opcja elektromagnesu, czyli wzmocnienie całej siły oddziaływania.

Zagadki są zmyślne. Na wstępie sprowadzają się do odpowiedniego wyboru bieguna, by dało się przejść po ścianie. Później dochodzą do tego elektryczne zwoje o danym kolorze, metalowe kule, używane w formie obciążników przycisków lub też pewnej kotwicy magnetycznej. W końcu zaś, przy odrobinie zakombinowania, przyjdzie wykonywać wielkie susy, aby gdzieś doskoczyć. Wszystko to przy niezłej oprawie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!