Polarity 3D

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sukces gry Portal pokazał, że jest zbyt na łamigłówki 3D z widokiem z oczu bohatera, co oczywiście było inspiracją do stworzenia nie tylko komercyjnych, bardzo ciekawych projektów. Bezpłatna gra Polarity wrzuca nas do wnętrza kilku zmechanizowanych labiryntów z zadaniem dotarcia do wyjścia. Główną nowinką, dosłownie przyciągającą przed komputer, jest tutaj zabawa z zamianą biegunów magnetycznych obiektów.

Wcielamy się w bohatera wyposażonego w specjalne rękawice. Lewa umożliwia nadawanie przedmiotom jednego koloru, prawa drugiego, co oczywiście odpowiada biegunom magnesów. Należy odpowiednio korzystać z podstawowych zasad nimi rządzących, czyli że takie same bieguny się odpychają, zaś przeciwstawne przyciągają. Niezłe główkowanie leży u podstaw całkiem atrakcyjnej wizualnie platformówki 3D.

Urządzeń na dłoniach używać będziemy do usuwania magnetycznych blokad, montowania na szybko ruchomych kładek ponad zbiornikami z kwasem, a także tworzenia wind. W dalszych etapach rozgrywka zostanie utrudniona poprzez dorzucenie między innymi zagadek z odbijaniem promieni z rękawic, nieprzenikalnymi ścianami obrotowymi, czy wreszcie działkami stacjonarnymi, odbierającymi nam życie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie