r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polarr Photo Editor

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Polarr Photo Editor to mobilna wersja popularnego programu do edycji zdjęć i grafik. Jego działanie skupia się na takich elementach jak poprawa barw, ostrości czy też zabawa oświetleniem i ekspozycją.

Zaraz po starcie przywita nas krótki poradnik, tłumaczący działanie podstawowych opcji programu. Co istotne aplikacja działa tylko w pozycji poziomej. Polarr Photo Editor pozwala dostosować temperaturę kolorów, tintę, kontrast i ekspozycję (całości oraz obszarów oświetlonych i zacienionych osobno). Niewidoczne szczegóły pozwoli wydobyć dzięki algorytmom wyostrzającym i usuwającym szum, lokalnemu kontrastowi, a także możliwości usuwania mgły. Bardziej precyzyjne zmiany można wprowadzać za pomocą krzywych w przestrzeniach RGB i HSL.

Edytowane przez nas materiały możemy zapisać w pamięci urządzenia, bądź też w łatwy sposób udostępnić innym. W korzystaniu z powyższych narzędzi pomaga dobrze zaprojektowany i wykonany interfejs. Większość z podstawowych opcji otrzymujemy za darmo, za dodatkowe możemy zapłacić z poziomu aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Polarr Photo Editor za 99 centów z okazji Dnia Ziemi

16
21.04.2016  •  Anna Rymsza

Jeśli szukacie naprawdę lekkiego i wieloplatformowego programu do poprawiania zdjęć, gorąco polecam Polarr. Warto po niego sięgnąć nie tylko z powodu szerokich możliwości i małego apetytu na zasoby, ale też z powodu ceny pełnej wersji – do 24 kwietnia można go kupić za zaledwie 99 centów z okazji obchodzonego jutro Dnia Ziemi. Polarr Photo Editor zawiera typowe narzędzia do poprawiania zdjęć i kilkadziesiąt profesjonalnych filtrów, radzi sobie nawet z 42-megapikselowymi RAW-ami i jest bardzo przyjemny dla oka. Po nałożeniu filtrów na zdjęcia można podejrzeć parametry wprowadzonych…

Polarr Photo Editor – lekki edytor zdjęć, który uruchomisz w przeglądarce

9
19.10.2015  •  Anna Rymsza

Wbrew obiegowej opinii obróbka zdjęć jest jedną z czynności, które nie wymagają instalacji kolejnego programu na komputerze. Zamiast tego można sięgnąć po darmową, przeglądarkową aplikację Polarr Photo Editor pod adresem v3.polarr.co. Właśnie została uruchomiona wersja 3 edytora z odświeżonym interfejsem. Polarr Photo Editor może pracować ze zdjęciami z dysku (także z RAW-ami z niektórych aparatów), importować je z różnych usług sieciowych, jak Dropbox, Flickr czy Instagram, a także pobrać bezpośrednio z odnośnika. Edytor pozwala dostosować temperaturę kolorów, kontrast i ekspozycję…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.