Polarr Photo Editor Polarr Photo Editor 6.0.39

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Polarr Photo Editor to mobilna wersja popularnego programu do edycji zdjęć i grafik. Jego działanie skupia się na takich elementach jak poprawa barw, ostrości czy też zabawa oświetleniem i ekspozycją.

Zaraz po starcie przywita nas krótki poradnik, tłumaczący działanie podstawowych opcji programu. Co istotne aplikacja działa tylko w pozycji poziomej. Polarr Photo Editor pozwala dostosować temperaturę kolorów, tintę, kontrast i ekspozycję (całości oraz obszarów oświetlonych i zacienionych osobno). Niewidoczne szczegóły pozwoli wydobyć dzięki algorytmom wyostrzającym i usuwającym szum, lokalnemu kontrastowi, a także możliwości usuwania mgły. Bardziej precyzyjne zmiany można wprowadzać za pomocą krzywych w przestrzeniach RGB i HSL.

Edytowane przez nas materiały możemy zapisać w pamięci urządzenia, bądź też w łatwy sposób udostępnić innym. W korzystaniu z powyższych narzędzi pomaga dobrze zaprojektowany i wykonany interfejs. Większość z podstawowych opcji otrzymujemy za darmo, za dodatkowe możemy zapłacić z poziomu aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!