r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polarr Photo Editor 4.5.1

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Polarr Photo Editor to mobilne wydanie edytora zdjęć, który skupia się na takich aspektach jak poprawa barw, ekspozycji, ostrości czy też oświetlenie.

Zaraz po starcie przywita nas krótki poradnik, tłumaczący działanie podstawowych opcji programu. Co istotne, działa on tylko w pozycji poziomej. Polarr Photo Editor pozwala dostosować temperaturę kolorów, tintę, kontrast i ekspozycję (całości oraz obszarów oświetlonych i zacienionych osobno). Niewidoczne szczegóły pozwoli wydobyć dzięki algorytmom wyostrzającym i usuwającym szum, lokalnemu kontrastowi, a także możliwości usuwania mgły. Bardziej precyzyjne zmiany można wprowadzać za pomocą krzywych w przestrzeniach RGB i HSL.

W korzystaniu z powyższych narzędzi pomaga dobrze zaprojektowany i wykonany interfejs. Większość z podstawowych opcji otrzymujemy za darmo, za dodatkowe możemy zapłacić z poziomu aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Polarr Photo Editor za 99 centów z okazji Dnia Ziemi

16
21.04.2016  •  Anna Rymsza

Jeśli szukacie naprawdę lekkiego i wieloplatformowego programu do poprawiania zdjęć, gorąco polecam Polarr. Warto po niego sięgnąć nie tylko z powodu szerokich możliwości i małego apetytu na zasoby, ale też z powodu ceny pełnej wersji – do 24 kwietnia można go kupić za zaledwie 99 centów z okazji obchodzonego jutro Dnia Ziemi. Polarr Photo Editor zawiera typowe narzędzia do poprawiania zdjęć i kilkadziesiąt profesjonalnych filtrów, radzi sobie nawet z 42-megapikselowymi RAW-ami i jest bardzo przyjemny dla oka. Po nałożeniu filtrów na zdjęcia można podejrzeć parametry wprowadzonych…

Polarr Photo Editor – lekki edytor zdjęć, który uruchomisz w przeglądarce

9
19.10.2015  •  Anna Rymsza

Wbrew obiegowej opinii obróbka zdjęć jest jedną z czynności, które nie wymagają instalacji kolejnego programu na komputerze. Zamiast tego można sięgnąć po darmową, przeglądarkową aplikację Polarr Photo Editor pod adresem v3.polarr.co. Właśnie została uruchomiona wersja 3 edytora z odświeżonym interfejsem. Polarr Photo Editor może pracować ze zdjęciami z dysku (także z RAW-ami z niektórych aparatów), importować je z różnych usług sieciowych, jak Dropbox, Flickr czy Instagram, a także pobrać bezpośrednio z odnośnika. Edytor pozwala dostosować temperaturę kolorów, kontrast i ekspozycję…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.