Policja schwytała pirata z płytami w skarpetkach ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Wczoraj rano policja schwytała na terenie Stadionu X - lecia pirata, którego cechował interesujący sposób magazynowania pirackich płyt.

Jak wynika z komunikatu policji, wcześniej uzyskano informację na temat mężczyzny, który oferuje do sprzedaży płyty z nagraniami muzycznymi, filmami i grami komputerowymi, które nie posiadają wymaganych znaków holograficznych. W związku z powyższym podjęto obserwację stadionu. Po kilkunastu minutach obserwacji policjanci spostrzegli stojącego pomiędzy stanowiskami handlowymi mężczyznę, który zaczepiał przechodzących ludzi i oferował im zakup nowości.

Okazało się, że 65-letni Szczepan C. ma przy sobie 76 sztuk płyt, które nie posiadały hologramów. Wszystkie były zapakowane w foliowe, zaklejane koperty. Poligrafia ich wykonana była niedbale z widocznymi skazami i błędami w druku, w większości przypadków sporządzona metodą kserograficzną. Wszystkie 76 płyt mężczyzna ukrył w różnych częściach garderoby, którą miał na sobie. Część znajdowała się w kieszeniach spodni, kolejna partia za paskiem. Co ciekawe kilka płyt udało mu się zmieścić w skarpetkach pod nogawkami :-)

Pirat ubrany w "przenośny stragan" odpowie przed sądem...

© dobreprogramy

Komentarze