r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Policja vs piraci z Rudy Śląskiej

Strona główna Aktualności

Policja w Rudzie Śląskiej pokazała na przykładzie pewnej grupy osób, że nie do końca prawdą musi być powszechna opinia, że legalne oprogramowanie to tylko obowiązek firm, natomiast domorośli piraci komputerowi mogą czuć się bezpiecznie.

Gdy policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą dostali informację o masowym kopiowaniu oprogramowania w sieci obsługiwanej przez firmę Elsat, pobrali dane klientów, a następnie odwiedzają mieszkania prywatne z nakazem rewizji wydanym przez prokuratora. W ten sposób zabezpieczono już kilkadziesiąt komputerów oraz kilkaset płyt CD i dyskietek.

Choć mieszkańcy skarżą się, że czują się jak przestępcy podczas takiej rewizji, może właśnie najwyższy czas, by tak czuł się każdy kradnący własność intelektualną producentów oprogramowania. Ciekawi tylko, dlaczego operacja dotyczy jedynie klientów samego Elsatu. Może to dopiero początek akcji na o wiele szerszą skalę?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.