r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polish Bundle, czyli polskie gry w pakiecie na Steam

Strona główna Aktualności

Promocje na gry na platformie cyfrowej dystrybucji Steam to już rzecz normalna i niezwykle popularna wśród jej użytkowników. Raz na jakiś czas można zaoszczędzić sporo pieniędzy, nabywając produkcje różnorakie po znacznie obniżonych cenach, albo też mocniej przyciętych, ale w ramach całego pakietu. Jednym z takich zestawów warto się przynajmniej z „patriotycznego” obowiązku na pewno zainteresować — na Steam trafiło Polish Bundle.

Zestaw wyceniony na niecałe 15 euro, za który normalnie zapłacilibyśmy w usłudze ponad 45 euro więcej, jak łatwo się domyślić zawiera same polskie produkcje. Jest tutaj western Call of Juarez od Techlandu, strategiczne Anomaly: Warzone Earth od 11bit Studios, strzelanka Hard Reset w wydaniu Extended Edition od zespołu Flying Wild Hog, RPG Two Worlds II studia Reality Pump oraz zręcznościowe Zombie Driver HD szczecińskiego Exor Studios. Gry nie należą do nowości, lecz warto się zastanowić, czy nie wesprzeć zdolnych rodaków, by podobnych akcji było więcej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.