reklama

Polish Bundle, czyli polskie gry w pakiecie na Steam

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Promocje na gry na platformie cyfrowej dystrybucji Steam to już rzecz normalna i niezwykle popularna wśród jej użytkowników. Raz na jakiś czas można zaoszczędzić sporo pieniędzy, nabywając produkcje różnorakie po znacznie obniżonych cenach, albo też mocniej przyciętych, ale w ramach całego pakietu. Jednym z takich zestawów warto się przynajmniej z „patriotycznego” obowiązku na pewno zainteresować — na Steam trafiło Polish Bundle.

Zestaw wyceniony na niecałe 15 euro, za który normalnie zapłacilibyśmy w usłudze ponad 45 euro więcej, jak łatwo się domyślić zawiera same polskie produkcje. Jest tutaj western Call of Juarez od Techlandu, strategiczne Anomaly: Warzone Earth od 11bit Studios, strzelanka Hard Reset w wydaniu Extended Edition od zespołu Flying Wild Hog, RPG Two Worlds II studia Reality Pump oraz zręcznościowe Zombie Driver HD szczecińskiego Exor Studios. Gry nie należą do nowości, lecz warto się zastanowić, czy nie wesprzeć zdolnych rodaków, by podobnych akcji było więcej.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama