Polobus 1.0.7.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Polobus jest to aplikacja, która umożliwia śledzenie wybranych przez nas lin autobusowych i tramwajów w 16 polskich miastach: Gdańsk, Wrocław, Lublin, Kielce, Płock, Elbląg, Wałbrzych, Suwałki, Mielec, Świdnica, Biała Podlaska, Ostrołęka, Puławy, Dębica, Kołobrzeg, Kraśnik. Są to miasta, które na bieżąco udostępniają położenie pojazdów komunikacji miejskiej.

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Aby wyświetlić linie, należy dodać je do listy ulubionych. W wersji testowej można dodać tylko 3 linie, natomiast w wersji pełnej (płatnej) liczba ta jest nieograniczona.

Należy pamiętać, że położenie pojazdów jest przybliżone, może również zdarzyć się, że pojazd, na który czekamy, nie został wyposażony w GPS. Pozycje pojazdów odświeżają się domyślnie co 5 sekund. Zmienić to można w ustawieniach aplikacji. Tam też da się m.in. wyłączyć naszą lokalizację oraz zablokować wyłączanie ekranu. W wersji darmowej aplikacji wyświetlane się reklamy. .

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy