r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polonizacja KDE, DB Express-C na Mandrivie

Strona główna Aktualności

Firma Mandriva Poland, polski dystrybutor jednej z popularniejszych dystrybucji Linuksa, włączyła się w proces polonizacji środowiska graficznego KDE. Firma przekazała niedawno polskiemu zespołowi tłumaczy KDE pliki tłumaczeń dokumentacji wielu programów KDE. Dzięki temu w najnowszej wersji KDE (3.5.1) pojawiły się tłumaczenia przeglądarki WWW Konqueror i systemu pomocy KHelpCenter. Pozostała część tłumaczeń otrzymanych od Mandrivy jest w trakcie uaktualniania i powinna się pojawić w następnej wersji KDE. W międzyczasie można je podejrzeć na specjalnej stronie.

Niedawno informowaliśmy o bezpłatnej bazie danych DB Express-C od IBM. Nie minęło wiele czasu, a producent dystrybucji Mandriva poinformował, że zamierza wspierać działania firmy IBM we wdrażaniu bazy w zastosowaniach korporacyjnych. Zdaniem Mandrivy IBM jest jednym z kluczowych twórców oprogramowania stosujących otwarty model rozwoju i dystrybucji oprogramowania. Mandriva będzie rozpowszechniać bezpłatną wersję bazy DB2 - Universal Database Express-C (DB2 Express-C) - aby umożliwić firmom tworzenie aplikacji opartych na renomowanej technologii bazodanowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.