r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polostream 1.0.17.0

Strona główna Windows Phone Multimedia

Aplikacja Polostream umożliwia nam dostępu do kilkudziesięciu darmowych kanałów telewizyjnych, które nadają swój program w internecie. Autor regularnie rozbudowuje program o kolejne rodzime stacje.

Galeria programu

Główny ekran aplikacji zajmuje lista kanałów podzielona na 5 kategorii: muzyczne, informacyjne, tematyczne, regionalne i religijne. Najwięcej stacji zawiera w sobie pierwsza z nich oraz przedostatnia (czyli odziały regionalne TVP Info). Dodatkowo, na nowej zakładce możemy śledzić transmisje TVP Sport. Nie znajdziemy tu popularnych, komercyjnych programów, powodem jest fakt, iż autor umieścił w aplikacji jedynie kanały legalnie dostępne.

Najsłabszą częścią interfejsu jest ikona oraz kafelek. Samo wykonanie programu jest proste i czytelne. Ulubione stacje możemy dodawać do ulubionych oraz przypinać do ekranu głównego. Podczas oglądania istnieje możliwość zablokowania obracania ekranu. Polostream dostępny jest w 2 wersjach, darmowej z reklamami oraz płatnej w cenie 3,49 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wiele kanałów, możliwość dodawania własnych kanałów, obsługa stacji radiowych
rekalmy w darmowej wersji
ocena użytkownika

Bardzo fajna aplikacja. Zawiera sporo kanałów (min.: Eska TV, Polo TV, Fokus TV, Toya i wiele innych), dodatkowo oferuje możliwość dodawania własnych kanałów. Darmowa wersja jest w pełni funkcjonalna ale zawiera reklamy. Jednak program bez reklam kosztuje nie wiele i warto zainwestować te kilka złotych.

02.01.2015 23:33 | Recenzja do wersji 1.0.17.0

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.