Polowanie na licencje - zmiany w regulaminie

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś rusza kolejna edycja Polowania na licencje. Na "myśliwych" czekać będzie kolejnych 500 licencji na atrakcyjne oprogramowanie.

Niestety wśród uczestników zdarzają się również nieuczciwi. Mimo, że jest to zjawisko marginalne zależy nam na jego wyeliminowaniu - "czarne owce" zmniejszają szanse uczciwych Czytelników. Dotychczasowe edycje wskazują, że wśród nas zdarzają się osoby, które polują na licencje po to by je sprzedać (choć wyraźnie informujemy, że tego robić nie można), zdarzają się również osoby, które biorą udział wielokrotnie, a także "spryciarze", którzy polują całymi rodzinami.

W związku z powyższym wprowadziliśmy zmiany w regulaminie. Osoby, które biorą udział w jednej edycji polowania więcej niż raz nie tylko nie otrzymają licencji ale również nie będą mogły uczestniczyć w kolejnych edycjach, zostaną również usunięte z forum. Podobne konsekwencje przewidujemy w stosunku do osób, które próbowałyby sprzedać licencję, z tą zmianą, że licencja zostanie anulowana, ponadto w przypadku prób sprzedaży na serwisach aukcyjnych będziemy kontaktować się z ich przedstawicielami w celu usuwania aukcji. Ułatwianie innym uczestnikom zdobycia licencji (np. publikowanie informacji na blogach) to również konsekwencje w postaci odmówienia wydania licencji oraz zakaz udziału w kolejnych edycjach. Wprowadziliśmy również ograniczenie dotyczące ilości licencji jakie można uzyskać na gospodarstwo domowe - jedno gospodarstwo, jedna licencja.

Zwiększone restrykcje mają na celu eliminowanie z zabawy osób, które nie rozumieją jaki jest jej cel. Wszystkich, którzy mają ochotę uczciwie zapolować zapraszamy na łowy. Start już tuż, tuż...

© dobreprogramy

Komentarze