r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polska Partia Piratów

Strona główna Aktualności

Na początku tego roku informowaliśmy o powstaniu szwedzkiej partii piratów (Piratpartiet), a niedawno podobna organizacja powstała w Polsce.

Organizacja została stworzona przez grupę studentów z Trójmiasta, którzy są niezadowoleni z aktualnego stanu prawa, rządów i ich poglądy nie są reprezentowane przez żadną siłę polityczną w Polsce. W statucie czytamy także, że Celem partii jest zmiana aktualnego stanu prawnego oraz świadomości obywateli Rzeczpospolitej Polskiej w materii prawa autorskiego i pokrewnych. Czujemy sie także mocno związani z ideą wykorzystania Wolnego Oprogramowania w edukacji i administracji, ideą Wolnych podręczników szkolnych i wspieranie tych idei jest naszym głównym celem.

Same idee wydają się godne poparcia, zastanawia jednak podpinanie ich pod szyld piractwa, procederu co najmniej etycznie wątpliwego. Zainteresowanych zapisaniem się do PPP odsyłamy na oficjalną stronę organizacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.