r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polska nie jest "internetowo przyjazna"

Strona główna Aktualności

Jak wynika z raportu zatytułowanego 2006-2007 Global Information Technology Report przedstawionego na łamach World Economic Forum, "najbardziej internetowo przyjaznym" krajem okazała się po raz pierwszy Dania. Stany Zjednoczony znalazły się według raportu na siódmym miejscu, podczas gdy Polska dopiero na 58. Przed naszym krajem uplasowały się m. in.: Węgry (32 pozycja), Czechy (33) oraz Rumunia (55), za naszymi plecami znalazła m. in. się Rosja (70), ostatnie pozycje na liście ocenianych krajów zajęły Etiopia, Angola, Burundi i Czad.

Według twórców raportu, internetowo przyjazny kraj to taki, który zapewnia bardzo dobre regulacje prawne oraz posiadający rząd prezentujący jasną politykę rozwoju oraz promocji technologii ICT (Information Communications Technology).

Na doskonały wynik Danii składa się m.in. świetnie przygotowane zapisy prawne oraz jasne stanowisko rządu - można przeczytać w raporcie. Raport wziął pod uwagę 122 kraje oraz regiony, które wykorzystują i czerpią korzyści z rozwoju ICT (Information Communications Technology).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.