Polska premiera Adobe Creative Suite 3

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za tydzień, 16 maja w Warszawie odbędzie się oficjalna, polska premiera rodziny Adobe Creative Suite 3, która zadebiutowała pod koniec marca.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną najważniejsze produkty z rodziny Creative Suite 3, a także przykłady ich praktycznego wykorzystania. Omówione zostaną wszystkie edycje pakietów Creative Suite 3 - Design, Web, Production - oraz poszczególne aplikacje wchodzące w ich skład. Przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi, a także konkurs z nagrodami dla wszystkich uczestników. Na miejscu znajdą się ponadto stoiska firm Apple i Wacom. Warto zaznaczyć, że będzie to pierwsza duża impreza zorganizowana przez, utworzony w ubiegłym roku, polski oddział firmy Adobe.

Organizatorzy zapraszają zarówno profesjonalistów, jak i pasjonatów zainteresowanych zapoznaniem się z najnowszą odsłoną rodziny Creative Suite. Zainteresowanym sugerujemy jak najszybszą rejestrację ponieważ liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wszelkie informacje (agenda, formularz rejestracyjny itp.) znaleźć można na stronie www.adobecs3.pl.

© dobreprogramy