r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polska premiera SQL Server 2005 i Visual Studio 2005 rozpoczęta

Strona główna Aktualności

O autorze

Dosłownie przed momentem, w Warszawie rozpoczęła się oficjalna polska premiera platformy aplikacyjnej Microsoft - serwera baz danych SQL Server 2005, narzędzia programistycznego Visual Studio 2005 oraz serwera integracyjnego BizTalk Server 2006. Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w imprezie osobiście, organizatorzy przygotowali transmisję online.

Imprezę rozpoczęła sesja generalna prowadzona przez Tomasza Bochenka (na zdjęciu) - dyrektora generalnego Microsoft ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Środkowo-Wschodniej oraz Michała Kostrzewę - który obejmuje stanowisko Architect Evangelist w dziale Developer & Platform Group polskiego oddziału Microsoft. Następnie, równoległe potoczą się sesje w ramach dwóch ścieżek - dla specjalistów IT i programistów. Specjalnymi gośćmi spotkania będą Grzegorz Gogolowicz i Maciek Sarnowicz, członkowie grupy projektowej SQL Server 2005 i Visual Studio Team System w centrali Microsoft w Redmond.

Z powodu ogromnego zainteresowania i braku wolnych miejsc na polską premierę, polski oddział Microsoft przygotował miłą niespodziankę i przygotował transmisję online. Właściwie nie jedną, a nawet dwie transmisje bowiem równolegle są trasmitowane sesje z dwóch ścieżek - dla programistów i developerów. Aby wziąć w jednej z nich wystarczy konto w usłudze .NET Passport i krótka rejestracja.

Więcej informacji będzie można uzyskać na stronie informacyjnej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.