Polska premiera SQL Server 2005 i Visual Studio 2005 online

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak już infomowaliśmy, w przyszły wtorek, 15 listopada w Warszawie, odbędzie się oficjalna polska premiera platformy aplikacyjnej Microsoft - serwera baz danych SQL Server 2005, narzędzia programistycznego Visual Studio 2005 oraz serwera integracyjnego BizTalk Server 2006. Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w imprezie osobiście, organizatorzy przygotowują transmisję online.

Imprezę rozpocznie sesja generalna prowadzona przez Tomasza Bochenka - dyrektora generalnego Microsoft ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Środkowo-Wschodniej oraz Michała Kostrzewę - który obejmuje stanowisko Architect Evangelist w dziale Developer & Platform Group polskiego oddziału Microsoft. Następnie, równoległe potoczą się sesje w ramach dwóch ścieżek - dla specjalistów IT i programistów. Specjalnymi gośćmi spotkania będą Grzegorz Gogolowicz i Maciek Sarnowicz, członkowie grupy projektowej SQL Server 2005 i Visual Studio Team System w centrali Microsoft w Redmond.

Z powodu ogromnego zainteresowania, nie ma już wolnych miejsc na polską premierę - o czym pisaliśmy kilka dni temu. Dla tych, którzy chcieliby jednak uczestniczyć w tym wydarzeniu, polski oddział Microsoft przygotował miłą niespodziankę i zapowiedział przeprowadzenie transmisji online. Start we wtorek o godzinie 15:00.

Więcej informacji będzie można uzyskać na stronie informacyjnej.

© dobreprogramy
s