r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polska premiera Vectorworks 2018 – 50% rabatu i kolejne wydanie za darmo

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Za sobą mamy już polską premierę programu Vectorworks 2018, czyli przeznaczonego głównie dla projektantów popularnego narzędzia CAD. W trakcie wydarzenia ogłoszono, że program dostępny jest teraz z 50-procentowym rabatem, dodatkowo przy zakupie otrzymujemy też darmową licencję na przyszłoroczne wydanie.

Prezentacja nowych funkcji odbyła się w budynku zaprojektowanym przy pomocy Vectorworks. Na 50 piętrze apartamentowca Złota 44 obecni byli także jego projektanci, którzy opowiadali, w jaki sposób przebiegały prace nad projektem oraz wykorzystaniu oprogramowania Vectorworks

Wśród nowości, które pojawiły się w tegorocznym wydaniu programu, znalazło się rozszerzenie Braceworks, umożliwiające projektantom z branży rozrywkowej stworzenie pełnego projektu w ramach jednego interfejsu. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, znacznie uproszczono również pracę na arkuszach kalkulacyjnych.

r   e   k   l   a   m   a

Dzięki trybowi panoramy sferycznej poszerzono możliwości tworzenia wizualizacji. Warto wspomnieć, że oprócz renderów dla klienta można przygotować wirtualną wycieczkę, gdyż program wspiera VR - funkcja ta była obecna już w poprzedniej edycji programu. Z kolei widok wielopanelowy umożliwia jednoczesną pracę w trybie kilku widoków.

W celu usprawnienia pracy grupowej uproszczono import i eksport plików. Ułatwieniem ma być teraz możliwość edycji bezpośrednio w oknie przekroju i oknie rozwinięć ścian wewnętrznych. Obecnych jest też wiele przydatnych funkcji jak: programowanie funkcjonalne, moduł kalkulacji energetycznych oraz funkcję obróbki modeli trójwymiarowych.

Producent oprogramowania wskazuje również uwagę na BIM, czyli Building Information Modeling — zdaniem przedstawicieli, jak i zaproszonych gości to właśnie on sukcesywnie staje się nowym standardem w projektowaniu.

Vectorworks dostępny jest w kilku wersjach: architektura i wnętrza, ogród i krajobraz oraz spotlight. Uzupełnieniem zestawu jest pakiet podstawowy Vectorworks wzornictwo oraz studio, który z kolei zawiera w sobie wszystkie pozostałe. Promocja obejmuje wszystkie wydania, dodatkowo przy zakupie dostajemy gwarancję aktualizacji do wersji Vectorworks 2019. Istnieje również możliwość zakupienia licencji wraz ze szkoleniami.

Vectorworks 2018 w 30-dniowej wersji próbnej dostępny jest w naszej bazie programów.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.