r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polska strona AntiVir PersonalEdition

Strona główna Aktualności

AntiVir PersonalEdition to jeden z pierwszych bezpłatnych programów antywirusowych opublikowanych na łamach naszego vortalu. Przez 3 lata, tylko z poziomu dobrychprogramów zanotował grubo ponad 200 tys. pobrań. Niestety mimo olbrzymiej popularności w naszym kraju, producent jak dotąd nie rozpieszczał polskich użytkowników. Program nie posiada polskojęzycznego interfesju, a strona producenta jest dostępna jedynie w języku niemieckim i angielskim.

Dla wszystkich miłośników tego darmowego antywirusa mamy jednak dobrą wiadomość. Wreszcie sprawy w swoje ręce wzięli dwaj pasjonaci programu i tak powstała polska strona o AntiVir PersonalEdition. Na łamach serwisu można nie tylko pobrać najnowszą wersję programu ale także przeczytać wskazówki na temat jego konfiguracji, aktualności czy podyskutować na forum.

Zainteresowanych zapraszamy na www.antivir-polska.info

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.