r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polska strzelanka wróci w klasie AAA. Tak będzie wyglądał Bulletstorm Remaster

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Nie wszystkie ogłoszenia na E3 są prezentowane w świetle jupiterów na wielkiej scenie i przy muzyce orkiestrowej. Niektóre trzeba znaleźć samemu. Tak właśnie było ze zrzutami ekranu gry Bulletstorm Remaster.

Zwykle uczestnicy konferencji otrzymują od organizatora nośnik z materiałami prasowymi i tak było również w tym przypadku. Pośród 203 folderów zawierających grafiki i informacje o grach (głównie z programu ID@Xbox), znalazł się Bulletstorm Remaster, a w nim 4 zrzuty ekranu. Dotarł do nich dziennikarz Nick Robinson.

Oto obrazy z tego folderu:

r   e   k   l   a   m   a

Czy to możliwe, żeby powstawała odświeżona wersja polskiej strzelanki z 2011 roku? Jak najbardziej. Prawa do tytułu Bulletstorm już wróciły do studia People Can Fly. Wiemy też, że załoga pracuje nad dwoma projektami. W tym roku zobaczymy „mniejszą” produkcję, zaś w przyszłym… wysokobudżetową strzelankę AAA.

Wszystko wskazuje na to, że wspomniana gra AAA to właśnie Bulletstorm Remaster. Informacje z konferencji Microsoftu mówią o wersjach dla konsol PlayStation 4 i Xbox one. Na podstawie kilku zrzutów ekranu niestety nie da się ocenić, jak wierna oryginałowi będzie nowa odsłona gry. Jaka by nie była, wygląda świetnie i mam nadzieję, że naprawdę powstaje.

Na Twitterze pojawiły się też informacje o domenach – BulletstormRemastered.com należy do tego samego podmiotu, co Bulletstorm.com, na co również zwrócono uwagę na Twitterze.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.