r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polska wersja OpenOffice 2.0.1

Strona główna Aktualności

Kilkanaście dni po światowej premierze ukazała się polska wersja pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl 2.0.1. Najnowsza wersja oprogramowania przynosi ze sobą szereg poprawek eliminujących błędy oraz poprawiających komfort pracy. Jedną z ciekawszych zmian jest umożliwienie wysyłania korespondencji seryjnej e-mail bezpośrednio z pakietu OpenOffice.ux.pl.

Wszyscy zarejestrowani użytkownicy poprzednich wersji oprogramowania - nabytych w ciągu ostatnich 12 miesięcy - otrzymają nową wersję pakietu bezpłatnie. W zależności od typu licencji dostęp do aktualizacji jest możliwy on-line lub na gratisowym nośniku CD-ROM.


Uaktualnienie, 13.01.2006, 23:12

Bezpłatna odmiana najnowszej wersji pakietu jest już także dostępna do pobrania z naszego serwera, znaleźć ją można w dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.