Polska wersja Paint Shop Pro X oficjalnie!

Strona główna Aktualności

O autorze

Corel oficjalnie poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży polskojęzycznej wersji Paint Shop Pro X - programu do obróbki grafiki rastrowej i zdjęć.

Program w powszechnej opinii jest najpoważniejszym, komercyjnym konkurentem Adobe Photoshop. Oferuje porównywalne możliwości do liderów w tej dziedzinie m. in. warstwy, konwersję kolorów, rozbudowane operacje na palecie kolorów, obiekty, narzędzia do grafiki wektorowej i oczywiście inne niezbędne narzędzia w każdym szanującym się programie tego typu. Nowości w wersji X to m.in. zintegrowane Learning Center wyjaśniające jak uzyskać profesjonalne efekty, zingerowane narzędzie korekcyjne Smart Photo Fix, narzędzia do retuszu twarzy Makeover Tools, zaawansowane narzędzia Advanced Photo Editing Options i wiele innych...

Sugerowana cena detaliczna netto Paint Shop Pro X PL będzie wynosić ok. 112 EUR, jednak spodziewać się należy faktycznej ceny sklepowej na poziomie około 450-475 zł brutto.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, od dziś pod adresem www.corel.com/pl rusza oficjalnie też polskojęzyczna strona Corel. Nieoficjalnie zdradzimy, że to nie koniec niespodzianek dla polskich użytkowników - być może niedługo doczekamy się także polskojęzycznej wersji testowej PSP X ;-)

Wersję testową (w jęz. ang.) programu Paint Shop Pro X można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

© dobreprogramy
s