Polski Microsoft szykuje się do premiery produktów Security

Strona główna Aktualności

O autorze

Polski oddział Microsoft przygotowuje się do wprowadzenia na nasz rynek swoich produktów zabezpieczających dla firm. Na stanowisko Solution Sales Professional - Security powołana została właśnie Elżbieta Stojek, która będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż nowej rodziny produktów Forefront Security.

W ramach rodziny Microsoft Forefront Security dostępne będą takie narzędzia, jak Forefront Client Security - rozwiązanie antywirusowe dla stacji roboczych, laptopów i serwerów plików, którego premiera przewidziana jest na drugą połowę 2007 roku, kolejna generacja produktów Antigen - rozwiązań antywirusowych i antyspamowych dla serwerów pocztowych, a także Microsoft ISA Server 2006 - najnowsza wersja zaawansowanej zapory filtrującej integrującej mechanizmy firewalla, serwera proxy oraz serwera zdalnego dostępu. Do oferty dołączą także rozwiązania przejętej przez Microsoft firmy Whale Communications, specjalizującej się w zakresie technologii zabezpieczeń zdalnego dostępu do aplikacji i danych.

Microsoft zainaugurował również program partnerski, przygotowany z myślą o polskich firmach specjalizujących w oferowaniu i wdrażaniu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Partnerzy biorący udział w programie mogą ubiegać się m.in. o dodatkowe rabaty czy udział w specjalistycznych szkoleniach.

© dobreprogramy
s