r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polski Microsoft szykuje się do premiery produktów Security

Strona główna Aktualności

Polski oddział Microsoft przygotowuje się do wprowadzenia na nasz rynek swoich produktów zabezpieczających dla firm. Na stanowisko Solution Sales Professional - Security powołana została właśnie Elżbieta Stojek, która będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż nowej rodziny produktów Forefront Security.

W ramach rodziny Microsoft Forefront Security dostępne będą takie narzędzia, jak Forefront Client Security - rozwiązanie antywirusowe dla stacji roboczych, laptopów i serwerów plików, którego premiera przewidziana jest na drugą połowę 2007 roku, kolejna generacja produktów Antigen - rozwiązań antywirusowych i antyspamowych dla serwerów pocztowych, a także Microsoft ISA Server 2006 - najnowsza wersja zaawansowanej zapory filtrującej integrującej mechanizmy firewalla, serwera proxy oraz serwera zdalnego dostępu. Do oferty dołączą także rozwiązania przejętej przez Microsoft firmy Whale Communications, specjalizującej się w zakresie technologii zabezpieczeń zdalnego dostępu do aplikacji i danych.

Microsoft zainaugurował również program partnerski, przygotowany z myślą o polskich firmach specjalizujących w oferowaniu i wdrażaniu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Partnerzy biorący udział w programie mogą ubiegać się m.in. o dodatkowe rabaty czy udział w specjalistycznych szkoleniach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.