Polski Windows XP Service Pack 3 już do pobrania!

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Zgodnie z zapowiedziami, Microsoft udostępnił dzisiaj do pobrania angielską wersję dodatku Service Pack 3 do systemu Windows XP. Co ciekawe, osiągalny jest także link do pobrania polskiej wersji, która według pierwotnych planów miała być wydana dopiero w maju.

SP3 został udostępniony w oficjalnym Centrum Pobierania w postaci autonomicznej paczki, która może zostać użyta do instalacji SP3 na wielu komputerach, także przez sieć. Na razie nie ma jeszcze oddzielnej strony pobierania, ale sumy kontrolne wskazują, że jest to ten sam plik co w przypadku subskrypcji TechNet/MSDN - tak dla angielskiej, jak i polskiej wersji.

Przed instalacją SP3 polecamy obejrzenie demonstracji Windows XP Service Pack 3 - co nowego? opublikowanej wczoraj na łamach naszego vortalu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy