Polski oddział MSN ma już szefa

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj potwierdziły się krążące od paru dni pogłoski na temat nowego dyrektora tworzonego właśnie polskiego oddziału MSN. Wyraźnie widać, że Microsoft poważnie traktuje polski rynek, jest to także prawdopodobnie reakcja na uruchomienie polskiego biura firmy Google.

Michał Kostrzewa, który wcześniej pracował między innymi w firmie Skype, będzie odpowiadał za kreację i wdrożenie polskich wersji należących do firmy Microsoft serwisów internetowych MSN i Windows Live, dostępnych obecnie w kilkudziesięciu krajach. Do najpopularniejszych usług MSN należą: portal MSN.com, poczta elektroniczna Hotmail, komunikator Live Messenger oraz wyszukiwarka internetowa live.com.

Kierowanie polskim oddziałem MSN, znanego z największego portalu internetowego na świecie, to olbrzymie wyzwanie. Jestem przekonany, że mimo silnej konkurencji na polskim rynku usługi MSN i Windows Live zdobędą w Polsce dużą grupę użytkowników. Liczę, że wieloletnie doświadczenie międzynarodowe i liczni partnerzy MSN, w połączeniu ze znajomością specyfiki polskiego Internetu, pozwolą nam zaoferować polskim internautom interesujące usługi - powiedział Michał Kostrzewa.

© dobreprogramy