r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polski oddział MSN ma już szefa

Strona główna Aktualności

Dzisiaj potwierdziły się krążące od paru dni pogłoski na temat nowego dyrektora tworzonego właśnie polskiego oddziału MSN. Wyraźnie widać, że Microsoft poważnie traktuje polski rynek, jest to także prawdopodobnie reakcja na uruchomienie polskiego biura firmy Google.

Michał Kostrzewa, który wcześniej pracował między innymi w firmie Skype, będzie odpowiadał za kreację i wdrożenie polskich wersji należących do firmy Microsoft serwisów internetowych MSN i Windows Live, dostępnych obecnie w kilkudziesięciu krajach. Do najpopularniejszych usług MSN należą: portal MSN.com, poczta elektroniczna Hotmail, komunikator Live Messenger oraz wyszukiwarka internetowa live.com.

Kierowanie polskim oddziałem MSN, znanego z największego portalu internetowego na świecie, to olbrzymie wyzwanie. Jestem przekonany, że mimo silnej konkurencji na polskim rynku usługi MSN i Windows Live zdobędą w Polsce dużą grupę użytkowników. Liczę, że wieloletnie doświadczenie międzynarodowe i liczni partnerzy MSN, w połączeniu ze znajomością specyfiki polskiego Internetu, pozwolą nam zaoferować polskim internautom interesujące usługi - powiedział Michał Kostrzewa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.