r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polskie Get Even obiecuje graficzny przełom w grach

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jeszcze w zeszłym roku świat obiegła po cichu wiadomość, że polskie studio The Farm 51 pracuje już nad kolejną strzelanką na PC oraz konsole nowej generacji, ale dopiero teraz dzieło tak naprawdę wychodzi z cienia. Projekt Get Even promowany jest przede wszystkim jako będący pewnym przełomem w podejściu do przygotowywania gier, a to z uwagi na ponoć fotorealistyczną grafikę uzyskaną dzięki skanowaniu w 3D prawdziwych lokacji. W połączeniu z odpowiednio dobranym, realistycznym oświetleniem ma to dać porażający efekt. Zastosowanie znajdą rozwiązania opracowane przez Better Reality.

Pierwszy oficjalny zwiastun, polecający nam zastanawiać się, co jest iluzją, nie robi może takiego wrażenia, ale wystarczy rzucić okiem na materiały wideo ukazujące możliwości samej używanej technologii Thorskan, by wiedzieć, na co się nastawiać.

Rzecz jasna niesamowita grafika nie pomoże żadnej grze, jeżeli dostarczać ona będzie zwyczajnie słabej rozrywki. Tu niemniej też ma być dobrze, a nawet w zgodzie z potencjalnymi przyszłościowymi trendami. Tak jak w Watch Dogs Ubisoftu chociażby (czego próbowało też już w sumie Resident Evil 6), Get Even łączy kampanię z zabawą wieloosobową, dopuszczając wcielanie się innych graczy w przeciwników w trybie fabularnym. Historia podzielona zostanie na dwie części, ukazując wydarzenia z punktu widzenia pary bohaterów, a poznawać ją będziemy poprzez wspomnienia postaci. Nasze poczynania w nich wpłyną na późniejszy rozwój wypadków. Producenci mówią o udanym połączeniu strzelanki, horroru oraz thrillera, nastawionym na szwendanie się po lokacjach. Premiera niestety dopiero w 2015 roku, a nie tym, tak jak zakładałem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.