r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polskie Siły Zbrojne w darmowej grze wojennej na bazie sławnego Battlefielda 2

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Na pewno słyszeliście o serii strzelanek Battlefield – w 2017 jedna z części gry była nawet reklamowana w polskiej telewizji. Jeśli jednak brakuje Wam w tej grze polskich akcentów, proponujemy zabawę w Project Reality: BF2 – darmową sieciową strzelankę, bazującą na Battlefieldzie 2. W wydanej właśnie wersji 1.5 do gry wprowadzone zostały Polskie Siły zbrojne.

Polska frakcja trafiła do gry wraz z rodzimymi pojazdami wojskowymi (są oczywiście ciężarówki STAR i Rosomaki, Żbiki, Sokoły i Honkery) i używanymi przez nią modelami broni (UKM 2000). Umundurowanie i wyposażenie są bardzo dobrze odwzorowane. Widać, że autorzy gry odrobili lekcje i przyłożyli się do modeli i tekstur. Warto to docenić – w końcu gra powstaje dzięki wysiłkom społeczności, modderów i fanów militariów. W kolejnej aktualizacji do Project Reality wprowadzone zostanie odwzorowanie II Wojny Światowej i kolejne jednostki.

r   e   k   l   a   m   a

Polska frakcja ma na stanie 20 typów broni i pojazdów, ponadto do Project Reality 1.5 trafił rosyjski GAZ Tigr-M, holenderski DAF YA-4442 i granatnik maszynowy H&K L134A1 GMG. Aktualizacja wprowadza też trzy nowe mapy: Outpost, Shahadah i Operation Thunder (na razie w wersji beta).

Project Reality powstał jako modyfikacja Battlefielda 2 w 2006 roku i skupił wokół siebie miłośników realistycznej rozgrywki. Od 2015 roku ma własnego, niezależnego klienta i funkcjonuje jako niezależna, darmowa produkcja. By zagrać w Project Reality, nie trzeba mieć Battlefielda 2. Wystarczy pobrać instalator.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.