Polskie Trasy Polskie Trasy 1.2

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Polskie Trasy to mobilny przewodnik po pięciu regionach Polski północno-zachodniej: Pobrzeża Szczecińskiego, Doliny Prosny, Pojezierza Myśliborskiego, Pojezierza Drawskiego oraz Pojezierza Wałeckiego.

W przewodniku znajdziemy zarówno zabytki kultury, jak i obiekty atrakcyjne pod względem przyrodniczym i obiekty sportowo-rekreacyjne. Uzupełniają je dane o gastronomii, noclegach, punktach informacji turystycznej, urzędach i bankach. Poza punktami w aplikacji znalazły się ciekawe trasy turystyczne, które można pokonać pieszo, na rowerze lub kajakiem. Wyszczególnione zostały także ścieżki o charakterze edukacyjnym.

W aplikacji można zobaczyć „Top regionu”, czyli miejsca najważniejsze. Obiekty z listy można dodawać do listy ulubionych i ułożyć sobie terminarz zwiedzania.

W bazie aplikacji znajdziemy ponad 1500 obiektów w różnych kategoriach, ponad 4000 km tras tworzących ok. 200 szlaków oraz ponad 1500 barwnych zdjęć obiektów i tras. Dane te są aktualizowane osobno i można wybrać, które części będą pobierane. Ponieważ zdjęć i opisów dźwiękowych jest dużo, można pobierać zasoby tylko dla wybranych regionów.

Aplikacja została opracowana przez Amistad Group w oparciu o autorski silnik Treespot w ramach projektu „Włóczykije Pojezierza” dla Lokalnych Grup Działania. Powstanie aplikacji współfinansowała Unia Europejska, a jej celem jest przede wszystkim promocja regionu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!