r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polskie Trasy 1.5

Strona główna iOS Podróże i transport Informatory turystyczne

Polskie Trasy to dobrze przygotowany, mobilny przewodnik turystyczny po pięciu regionach Polski północno-zachodniej: Pobrzeża Szczecińskiego, Doliny Prosny, Pojezierza Myśliborskiego, Pojezierza Drawskiego oraz Pojezierza Wałeckiego.

W aplikacji znajdziemy zarówno zabytki kultury, jak i obiekty atrakcyjne pod względem przyrodniczym i obiekty sportowo-rekreacyjne. Uzupełniają je dane o gastronomii, stacjach paliw, noclegach, punktach informacji turystycznej, bankach i tym podobnych przydanych miejscach. W aplikacji znalazły się także ciekawe trasy turystyczne, które można pokonać pieszo, na rowerze lub kajakiem. Wyszczególnione zostały także ścieżki o charakterze edukacyjnym.

W aplikacji można zobaczyć „Top regionu”, czyli miejsca najważniejsze. Obiekty z listy można dodawać do listy ulubionych i ułożyć sobie terminarz zwiedzania.

W bazie aplikacji znajdziemy ponad 1500 obiektów w różnych kategoriach, ponad 4000 km tras tworzących ok. 200 szlaków oraz ponad 1500 barwnych zdjęć obiektów i tras. Dane te są aktualizowane osobno i można wybrać, które części będą pobierane. Ponieważ zdjęć i opisów dźwiękowych jest dużo, można pobierać zasoby tylko dla wybranych regionów.

Aplikacja została opracowana przez Amistad Group w oparciu o autorski silnik Treespot w ramach projektu „Włóczykije Pojezierza” dla Lokalnych Grup Działania. Powstanie aplikacji współfinansowała Unia Europejska, a jej celem jest przede wszystkim promocja regionu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 2: poznaj miasto, ułóż trasę i zwiedzaj

35
08.03.2016  •  Anna Rymsza

Jeśli rowery są już gotowe do wyprawy, wypada zaplanować pierwszą wycieczkę. Poniżej znajdziecie kilka aplikacji i stron, które pomogą przygotować trasę i znaleźć najciekawsze miejsca w okolicy, jeśli przy okazji chcesz pozwiedzać. Drogi rowerowe w polskich miastach Jeżdżenie rowerem po mieście nie sprawia problemów, jeśli ktoś zna okolicę i ma mniej-więcej pojęcie o drogach rowerowych. Początkujący mogą chcieć skorzystać z mapy, by zorientować się, którędy warto jeździć. Większość urzędów miast udostępnia mapy tego typu inwestycji na swoich stronach, ale warto zwrócić uwagę na kilka…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.