r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polskie krzyżówki 1.4

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Aplikacja Polskie krzyżówki zawiera generowane automatycznie krzyżówki o różnych poziomach trudności i rozmiarach. Każda z krzyżówek ma hasło główne, które trzeba odnaleźć uzupełniając pola krzyżówki.

W aplikacji można rozwiązywać krzyżówki o rozmiarach 9×9 liter, 11×11 i 15×15 na poziomie łatwym, średnim i trudnym. Trudność krzyżówki nie jest związana z poziomem trudności haseł, ale ze sposobem rozwiązywania – łatwe podświetlają prawidłowo wpisane litery, średnie podświetlają tylko prawidłowo uzupełnione hasła, trudne zaś w ogóle nie pomagają.

Aplikacja ma własną klawiaturę, dzięki czemu można łatwo wpisywać polskie znaki diakrytyczne.

Darmowa wersja aplikacji wyświetla reklamy i nie pozwala kontynuować rozwiązywania, trzeba więc całą krzyżówkę rozwiązać za jednym podejściem. Lista haseł jest zwiększana z każdą aktualizacją.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Polskie krzyżówki na weekend – tym razem bez papierowej gazety

13
05.11.2016  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Polskie krzyżówki – aplikację pozwalającą przenieść klasyczną formę rozwiązywania krzyżówek wprost do urządzenia mobilnego, w tym przypadku z systemem Android. Aplikacja zawiera automatyczne generowanie krzyżówek dzięki czemu otrzymujemy niekończącą się liczbę ich kombinacji o różnych poziomach trudności oraz rozmiarach. Każda z zagadek posiada także własne hasło główne, co zwiększa atrakcyjność rozgrywki i mobilizuje do zwiększonego wysiłku umysłowego. Otrzymujemy możliwość rozwiązywania krzyżówek o rozmiarach 9×9 liter, 11×11 i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.