r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polskie przygodówki na Androida, Windows i Linuksa dostępne za grosze

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Na Humble Bundle ponownie za grosze możemy stać się właścicielami interesujących produkcji. Tym razem oferowane są gry przygodowe stworzone przez polskie studio Artifex Mundi. Z tej promocji mogą skorzystać właściciele urządzeń mobilnych, a teraz także użytkownicy komputerów, w tym również tych z Linuksem.

Produkcje tworzone przez Artifex Mundi najczęściej charakteryzują się ciekawą historią, a także masą łamigłówek do rozwiązania. Gry zdobyły uznanie wśród wielu graczy, co widać chociażby po wysokich ocenach w sklepu Google. Ceny gier Artifex Mundi często przekraczają 10 złotych, a więc jeśli planowaliście zakup jednego z tytułów, to teraz jest ku temu świetna okazja.

Pierwszą, podstawową paczkę składającą się z trzech produkcji – Deadly Puzzles, Time Mysteries 1 i Time Mysteries 1 dostaniemy już za 0,01 dolarów. Po zapłaceniu więcej niż wynosi średnia wpłat (obecnie 5,99 dolarów) dostaniemy dodatkowo cztery tytuły - Demon Hunter, Grim Legends, Time Mysteries 2 oraz Time Mysteries 3. Jeśli planujecie kupno, to warto się pośpieszyć, ponieważ średnia wpłat ciągle rośnie. Natomiast po wpłaceniu minimum 9 dolarów otrzymamy kolejne dwa tytuły – Grim Legends 2 i Enigmatis 2. Warto zauważyć, że wszystkie gry z wyjątkiem Deadly Puzzles (tylko Android) dostępne są urządzenia mobilne działające pod kontrolą Androida, a także na komputery z Windows, OS X lub Linuksem.

r   e   k   l   a   m   a

Płacąc minimum 9 dolarów otrzymujemy dostęp do 9 produkcji, z czego tylko jedna nie działa na Linuksie. Pełna paczka gier powinna dostarczyć zabawy na wiele długich godzin. Zadowoleni będą przede wszystkim fani łamigłówek, oczywiście nie tylko oni powinni zainteresować się tą ofertą. Warto się pośpieszyć, ponieważ promocja kończy się za 6 dni.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.