Polskojęzyczna beta Windows Media Player 11

Strona główna Aktualności

O autorze

Niespełna dwa tygodnie po udostępnieniu publicznej bety Windows Media Player 11, Microsoft udostępnił do pobrania także wersję polską. Wersja finalna spodziewana jest już w czerwcu.

Przypomnijmy raz jeszcze nowości WMP 11. W wersji dla Windows XP są to: nowy interfejs użytkownika, usprawniony mechanizm synchronizacji z urządzeniami przenośnymi, grupowanie albumów w "stos", indeksowana, rozbudowana baza z dostępnymi mediami, która pozwalała będzie na wyszukiwanie pasujących utworów w czasie edycji kryterium szukania, możliwość modyfikowania jakości podpisanych DRM plików (np. w celu zaoszczędzenia miejsca przy przenoszeniu ich na urządzenia przenośne o ograniczonej możliwościami sprzętu jakości sygnału wyjściowego), a także integracja z nowym, stworzonym przez MTV sklepem z muzyką o nazwie URGE - niestety (przynajmniej na razie) nie jest on dostępny dla klientów w Polsce.

Windows Media Player 11 PL beta można pobrać ze stron producenta. Przed pobraniem wymagana jest weryfikacja autentyczności systemu operacyjnego. Przypominamy, że w dalszym ciągu jest to potencjalnie niestabilna i przedpremierowa wersja testowa, z tego też względu nie publikujemy jej na łamach działu Programy w vortalu. Przed instalacją zalecamy też odinstalowanie ew. wcześniejszych wersji beta WMP 11.

© dobreprogramy
s