r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polskojęzyczna beta Windows Media Player 11

Strona główna Aktualności

Niespełna dwa tygodnie po udostępnieniu publicznej bety Windows Media Player 11, Microsoft udostępnił do pobrania także wersję polską. Wersja finalna spodziewana jest już w czerwcu.

Przypomnijmy raz jeszcze nowości WMP 11. W wersji dla Windows XP są to: nowy interfejs użytkownika, usprawniony mechanizm synchronizacji z urządzeniami przenośnymi, grupowanie albumów w "stos", indeksowana, rozbudowana baza z dostępnymi mediami, która pozwalała będzie na wyszukiwanie pasujących utworów w czasie edycji kryterium szukania, możliwość modyfikowania jakości podpisanych DRM plików (np. w celu zaoszczędzenia miejsca przy przenoszeniu ich na urządzenia przenośne o ograniczonej możliwościami sprzętu jakości sygnału wyjściowego), a także integracja z nowym, stworzonym przez MTV sklepem z muzyką o nazwie URGE - niestety (przynajmniej na razie) nie jest on dostępny dla klientów w Polsce.

Windows Media Player 11 PL beta można pobrać ze stron producenta. Przed pobraniem wymagana jest weryfikacja autentyczności systemu operacyjnego. Przypominamy, że w dalszym ciągu jest to potencjalnie niestabilna i przedpremierowa wersja testowa, z tego też względu nie publikujemy jej na łamach działu Programy w vortalu. Przed instalacją zalecamy też odinstalowanie ew. wcześniejszych wersji beta WMP 11.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.