r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polymail 1.62

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Klienty e-mail

Polymail to mobilna wersja udanego klienta poczty na OS X-a. Oprócz standardowych funkcji, oferuje szereg przydatnych dodatków, które wykorzystać można zarówno w organizowaniu wiadomości, jak i podczas pisania maili. Mobilny Polymail jest kompatybilny zarówno z iPhonem, jak i iPadem.

Aplikacja oferuje elegnacki, ale przejrzysty interfejs o umiarkowanej konfigurowalności. Wśród ustawień Polymail najbardziej wyróżnia się możliwość tworzenia licznych reguł dotyczących odbierania i wysyłania wiadomości.

Polymail obsługuje konta Gmaila, części usług pocztowych Microsoftu oraz iCloud. Zabrakło natomiast możliwości samodzielnego konfigurowania ustawień serwerów.

Za pomocą programu można także za pomocą kilku kliknięć definiować reguły dotyczące powiadomień, np. jeśli odbiorca nie odpowie na wiadomość w określonym przez użytkownika terminie. Przydatną funkcją jest także możliwość wypisania się z subskrypcji za pomocą jednego kliknięcia, w pełni zautomatyzowanym procesie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Polymail dostępny. Nowy klient poczty na Jabłka kipi od przydatnych dodatków

7
21.07.2016  •  Maciej Olanicki

Na OS X-a i iOS-a trafiła finalna wersja programu Polymail – jest to wyróżniający się nie tylko wyglądem, ale dużą liczbą przydatnych dodatkowych funkcji, klient poczty. Jednocześnie przejrzysty i elegancki interfejs nie pozwala się zgubić w ich gąszczu. Etap prac nad programem jest już na tyle zaawansowany, że chętni mogą bez obaw migrować na Polymaila. Trzeba jednak zaznaczyć, że Polymail dobrze sprawdzi się przede wszystkim z prywatnym kontem pocztowym. Dodawać konta można bowiem, przynajmniej jak dotąd, tylko w ramach czterech usług: Gmaila, Outlooka, Office’a (Hotmail czy Live) i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.