Pomoc w Górach Pomoc w Górach 2.0.2

Strona główna Android Podróże i transport Inne programy do podróżowania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pomoc w Górach to aplikacja dla turystów, którzy wybierają się nie tylko na wyższe szczyty, ale po prostu zamierzają zwiedzać tereny górskie. Dzięki niej można udostępnić swoją trasę ratownikom GOPR-u.

Szybkie wezwanie pomocy

Przed wyruszeniem w drogę warto zainstalować opisywane narzędzie, bowiem pozwala ono śledzić ratownikom GOPR-u naszą aktualną pozycję, o ile – rzecz jasna – aktywujemy GPS. W razie potrzeby nie będziemy musieli szczegółowo opisywać naszego położenia, bowiem wszystkie informacje zostaną przesłane ratownikom GOPR-u automatycznie po tym, jak skontaktujemy się z nimi przy użyciu funkcji SOS dostępnej z poziomu głównego okna aplikacji.

Cenne porady

Pomoc w Górach zawiera także wskazówki, z którymi powinniśmy zapoznać się zanim na dobre rozpoczniemy swoją wycieczkę. Dowiemy się z nich nie tylko, jak bezpiecznie eksplorować górskie szczyty, ale także jakie działania należy wykonać podczas udzielania pierwszej pomocy.

Warto wspomnieć, że Pomoc w Górach jest aplikacją stworzoną przez Beskidzką Grupę GOPR we współpracy z polskim przedsiębiorstwem informatycznym Transition Technologies S.A.

Najważniejsze cechy:

  • pozwala udostępnić swoje położenie ratownikom GOPR
  • specjalna funkcja SOS umożliwia szybkie wezwanie pomocy
  • zawiera cenne wskazówki dla osób zamierzających wybrać się na wycieczkę w góry
  • udostępnia informacje na temat zasad udzielania pierwszej pomocy
  • aplikacja została przygotowana przez Beskidzką Grupę GOPR i Transition Technologies S.A.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!