Pomocniczek Pomocniczek 1.0.5.1

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pomocniczek, czyli „jak odrobić zadanie domowe w 5 minut”. Aplikacja znajdzie zastosowanie wśród uczniów szkół podstawowych oraz średnich.

Jak to działa?

Wpisujesz dane, klikasz „oblicz” i przepisujesz wynik. W przypadku standardowego kalkulatora nie ma chociażby dostępu do działań na ułamkach, a poza tym nawet gdyby takowa możliwość była dostępna, to i tak użytkownik otrzymałby jedynie końcowy wynik działania. Tutaj natomiast ma całe obliczenia, więc w zeszycie wszystko będzie wyglądało tak, jakby sam uporał się z zadaniem domowym z matematyki.

Inne przedmioty

Pomocniczek jest narzędziem skierowanym do osób mających problem z nie tylko z matematyką, ale także fizyką, chemią i językiem angielskim. Oprócz specjalnego algorytmu odpowiadającego za wykonywanie zadań domowych, aplikacja pozwala także na przyswojenie wiedzy przez egzaminem ósmoklasisty oraz maturą.

Za darmo

Warto dodać, ze Pomocniczek można zainstalować na smartfonie lub tablecie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Program zawiera jednak reklamy, które będą pojawiać się na ekranie w trakcie użytkowania.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja do rozwiązywania zadań domowych
  • wystarczy wpisać dane, kliknąć przycisk i przepisać obliczenia do zeszytu
  • matematyka, fizyka, chemia, język angielski
  • dla osób przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty i matury
  • zawiera reklamy

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!