Pomotroid Pomotroid 0.2.0

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program

Pomotroid to prosta aplikacja typu timer, która kierowana jest do osób zarządzających swoim czasem i pracą zgodnie z techniką Pomodoro.

W dużym skrócie wspomniana metoda organizacji czasu opiera się na kilku prostych zasadach. Na początku tworzymy prostą listę rzeczy do wykonania, a następnie skupiamy się na jej realizacji przez 25 minut. Po upływie tego czasu robimy sobie 5-minutową przerwę i ponownie wracamy do zajęć z listy. Po 4 tzw. Pomodoro (czyli powtórzeniach) przysługuje nam jedna dłuższa przerwa. Istotne jest, aby w trakcie pracy nad zadaniami wyłączyć wszelakie "rozpraszacze" i skupić się maksymalnie na działaniu.

Pomotroid jest aplikacją, która stworzona została do odmierzania czasu, który przeznaczyć należy na pracę lub wykonywanie codziennych obowiązków. Potrafi ona sygnalizować użytkownikowi, że upłynęło już 25 minut i powinien on odpocząć. Powiadomienia przyjąć mogą formę dymków wyświetlanych na ekranie i/lub sygnałów dźwiękowych.

Aplikacja Pomotroid stworzona została w oparciu o technologię Electron, oferuje miły dla oka interfejs i dostępna jest dla wszystkich najpopularniejszych platform systemowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!