r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pomysły na Firefoksa 3

Strona główna Aktualności

Chociaż jeszcze nie ma finalnej wersji Firefoksa 2, już zbierane są pomysły dla wersji trzeciej.

Udostępniono wiki Firefox/Feature Brainstorming, na którym każdy może dopisać swój pomysł. Propozycje zostały podzielone na kategorie takie jak: dostosowywanie przeglądarki, ochrona prywatności, bezpieczeństwo, zarządzanie historią, menedżer pobierania i inne. Niejednokrotnie można spotkać sugestie wprowadzenia funkcji, które można obecnie spotkać w konkurencyjnych przeglądarkach, np. Safari, IE 7 beta i Opera, przy czym odniesienia do IE7 pojawiają się najczęściej. Użytkownicy chcieliby mieć w Firefoksie znany z IE7 tryb zmniejszonych uprawnień oraz skórki nadające wygląd Internet Explorera 7. Ogólnie modyfikacje wyglądu są mocno pożądane. Na liście życzeń możemy odnaleźć pływające menu i paski narzędzi, przeciąganie zakładek do innych okien i dodawanie notatek do stron.

Dodawanie nowych funkcji z pewnością doprowadzi do obniżenia wydajności. Dlatego też jedną z propozycji jest możliwość wyłączania niechcianych funkcji.

Ci, którzy nie mogą się doczekać, mogą pobrać wczesną wersję testową Firefoksa 3.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.