reklama

Ponad 350 tytułów w Wiosnobraniu na Muve

Strona główna Aktualności

O autorze

Ruszyła już kolejna wiosenna promocja na muve.pl, w której do wyboru dostaniemy ponad 350 rozmaitych gier i dodatków do nich w atrakcyjnych cenach. Warto się pospieszyć, bo Wiosnobranie potrwa zaledwie kilka dni, a oferta zmienia się co 24 godziny.

Ceny tytułów zostaną obniżony nawet o 83 procent. Pierwszy dzień oferty został przywitany promocjami na takie produkcje jak Bioshock, Borderlands 2, Mafia 2 czy Civilization V: Nowy wspaniały świat.

Dzisiejsza oferta także prezentuje się interesująco. W cenie 21,25 złotych możemy kupić Batman: Arkham City w edycji Game of the Year. Ponadto, za 20,40 złotych dostępny jest Season Pass do Batman: Arkham Origins. Jeżeli jednak nie jesteście fanami słynnego superbohatera, możecie za to zwrócić uwagę na bijatykę Injustice: Gods Among Us lub, w zupełnie innych klimatach, tytuł Bastion będący fabularną grą akcji (jedynie 15 złotych).

Kolejne tytuły będą dostępne jutro po godzinie dwunastej, zaś obecną, pełną ofertę produkcji na wyprzedaży znajdziecie tutaj. Promocja potrwa do czternastego kwietnia.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama