r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ponad 350 tytułów w Wiosnobraniu na Muve

Strona główna Aktualności

O autorze

Ruszyła już kolejna wiosenna promocja na muve.pl, w której do wyboru dostaniemy ponad 350 rozmaitych gier i dodatków do nich w atrakcyjnych cenach. Warto się pospieszyć, bo Wiosnobranie potrwa zaledwie kilka dni, a oferta zmienia się co 24 godziny.

Ceny tytułów zostaną obniżony nawet o 83 procent. Pierwszy dzień oferty został przywitany promocjami na takie produkcje jak Bioshock, Borderlands 2, Mafia 2 czy Civilization V: Nowy wspaniały świat.

Dzisiejsza oferta także prezentuje się interesująco. W cenie 21,25 złotych możemy kupić Batman: Arkham City w edycji Game of the Year. Ponadto, za 20,40 złotych dostępny jest Season Pass do Batman: Arkham Origins. Jeżeli jednak nie jesteście fanami słynnego superbohatera, możecie za to zwrócić uwagę na bijatykę Injustice: Gods Among Us lub, w zupełnie innych klimatach, tytuł Bastion będący fabularną grą akcji (jedynie 15 złotych).

r   e   k   l   a   m   a

Kolejne tytuły będą dostępne jutro po godzinie dwunastej, zaś obecną, pełną ofertę produkcji na wyprzedaży znajdziecie tutaj. Promocja potrwa do czternastego kwietnia.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.