r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ponad 88 milionów sprzedanych kopii Visty

Strona główna Aktualności

Microsoft poinformował, że liczba sprzedanych na całym świecie kopii systemu Windows Vista przekroczyła poziom 88 milionów. Między innymi ten fakt przyczynił się do uzyskania lepszych od oczekiwań wyników finansowych, o których pisaliśmy dzisiaj.

Firma zdołała osiągnąć dynamikę wzrostu sprzedaży Visty na poziomie większym niż 20% przez trzy kwartały z rzędu. Co ciekawe, trzy na cztery sprzedane kopie systemu to wersje Premium. Rok temu bogatsze edycje stanowiły nieco więcej niż połowę sprzedaży. Z innych liczb warto wskazać skalę sprzedaży w kanałach licencjonowania grupowego - 27% wszystkich kopii.

Oczywiście dane podawane przez Microsoft to tak naprawdę liczba kopii przekazanych do kanałów sprzedaży (np. do sklepów czy producentów sprzętu OEM), a nie rzeczywiście sprzedanych użytkownikowi końcowemu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.