r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poniedziałek bez aktualizacji, wtorek z nowym serwisem

Strona główna Aktualności

Po długim okresie prac koncepcyjnych, żmudnego projektowania, programowania, testowania, poprawiania, zabezpieczania i wykańczania rozpoczęliśmy właśnie proces migracji serwisu do nowej wersji - na całkowicie nowym silniku, z odświeżonym wyglądem, całą gamą nowych elementów funkcjonalnych i szerokimi możliwościami na przyszłość.

Uruchomienie procesu migracji oznacza, że ze względów technicznych musimy wstrzymać aktualizowanie treści serwisu - newsów, publikacji, katalogu z oprogramowaniem... - do czasu uruchomienia nowej odsłony, co nastąpi jutro, we wtorek około południa. Wasza poniedziałkowa aktywność na forum i w komentarzach do opublikowanych już materiałów zostanie przeniesiona bez żadnych strat, a wraz z premierą nowej odsłony pojawią się też publikacje i aktualizacje poniedziałkowe, nad którymi pracować będziemy jak w normalny dzień, tyle że będziemy to już robić w oparciu o system zarządzania treścią nowych dobrychprogramów.

We wtorek około południa, po zakończeniu migracji, pomyślnej weryfikacji całego procesu i niezbędnych poprawkach nastąpi bardzo krótka przerwa, po czym wrócimy do Was w zupełnie nowych szatach :-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.