Ponownie możemy otrzymać do 180 złotych zwrotu za zakup procesora Intela i płyty głównej ASUS

Strona główna Aktualności

O autorze

Specjalna akcja pozwalająca na odzyskanie do 180 złotych, zorganizowana przez firmy Intel i ASUS ze względu na duże zainteresowanie doczekała się kontynuacji. Jeśli ktoś planuje zakup nowego komputera lub modernizację obecnego, to teraz nadarza się bardzo dobra okazja.

W czerwcu informowaliśmy Was, że Intel wraz z firmą ASUS zorganizował promocję, dzięki której za zakupienie procesora i płyty głównej mogliśmy otrzymać do 180 złotych zwrotu. W związku z tym, że akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, to doczekała się kontynuacji. Zasady pozostają bez zmian, więc nadal możemy odzyskać dość sporą sumę pieniędzy za wybór produktów tych firm.

Jeśli chcemy otrzymać zwrot gotówki, to wystarczy, że wypełnimy formularz dostępny na stronie akcji i załączymy dowód zakupu. Zgłoszenie można zrealizować najwcześniej 30, a najpóźniej 60 dni od daty nabycia sprzętu. Oczywiście nie ma znaczenia w jakim sklepie procesor i płyta główną zostaną zakupione, ale warunkiem koniecznym jest to, by widniały one na jednym paragonie. Zwrot pieniędzy otrzymany na wskazane przez nas konto bankowe. Gotówka przelewana jest w ciągu 60 dni od wypełnienia formularza. Wśród płyt objętych promocją znalazły się między innymi Maximus VII Formula, Maximus VII Ranger i Sabertooth Z97 MARK 1. Natomiast wśród procesorów znajdziemy bardzo wydajne układy Intela czwartej generacji: i5-4670K, i5-4690K, i7-4770K oraz i7-4790K. Pełna lista modeli płyt i procesorów wraz z kwotą zwrotu dostępna jest na tej stronie. Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Osoby, które planują zakup nowego komputera lub modernizację obecnego, chociażby ze względu na zbliżającą się premierę takich gier jak GTA V czy Wiedźmin 3, powinny zainteresować się obecną akcją zorganizowaną przez firmy Intel i ASUS. Zaoszczędzone 180 zł można przeznaczyć na inne podzespoły lub na same gry.

© dobreprogramy
s